Dior Trianon na wiosnę 2014 – 5 Couleurs ‚Pastel Fontanges’ & Dior Addict Gloss ‚Mousseline’

by
Rozprowadź barwną aureolę wokół oczu. Postaw na grę ścierających się ze sobą harmonii w mieszance słodkich pasteli. Ozdobiona słynną kokardą oraz wstążką z koralików, jakże charakterystyczną dla marki Dior, wiosenna kolekcja 5 Couleurs z radością pławi się w świecie Petit Trianon. O usta zadba Dior Addict Gloss i zapewni im intensywny blask, przyozdabiając cielistym Mousseline. Taka skoncentrowana dawka słodyczy nada twarzy anielskiej aury.

Paleta cieni Pastel Fontanges, to bardzo świeże i wiosenne zestawienie pasteli. Znajdziemy w środku subtelnie połyskujące żółte złoto, srebrzystą niebieskość, lazurowy błękit, delikatny róż i chłodny szary brąz. Kompozycja dziewczęca i bardzo delikatna.

Cudownie miękka formuła cieni pozwala na szybką i bezproblemową aplikację. Świetnie nakładają się na powiekę i rewelacyjnie blendują. Nie zanotowałam osypywania, nawet ze środkowego odcienia, który jest najbardziej drobinkowy. Wpływ niewątpliwie ma na to jego kremowość i doskonała przyczepność się do pędzla. Najlepszą pigmentację ma odcień najciemniejszy, pozostałe są raczej delikatne i półprzezroczyste, ale nałożone na bazę, płaskim zbitym pędzlem, metodą dociskania, a nie rozcierania, należycie ukazują swoje oblicze.

Dior Addict Gloss ‚Mousseline’ / 5 Couleurs ‚Pastel Fontanges

Wszystkie cienie doskonale się ze sobą łączą. Maleńkie refleksy dyskretnie migoczą i pięknie rozświetlają oko. Paleta z założenia jest paletą delikatną i pastelową, więc umówmy się, że papuziego oka nią nie zmalujemy. Efekt jest dość subtelny.

Trwałość bez zarzutu. Cienie w ciągu dnia nie migrują, nie osypują się, nie zbierają w załamaniu powieki ani nie blakną. Pozostają w niezmienionej formie do momentu demakijażu

Dopełnieniem makijażu oka muszą być intensywnie błyszczące usta. Zagwarantuje im to pielęgnacyjna, żelowa formuła Dior Addict Gloss. Wzbogacona w cząsteczki kwasu hialuronowego ujędrnia i nawilża usta, nadając im pełniejszy wygląd i przepiękny lustrzany blask.

 

Precyzyjny pędzelek zapewnia równomierną aplikację. Błyszczyk dobrze przylega do ust, nie klei się, ani nie rozmazuje. Daje pełne poczucie komfortu. W Mousseline delikatny złoty pyłek zatopiono w przezroczystej bazie, tworząc odcień idealny do noszenia solo, jak i nawierzchniowo na inne kolory. Pięknie się mieni lustrzanym blaskiem i odbija światło.

Paleta cieni na pewno znajdzie wielbicielki wśród zwolenniczek delikatnego, pastelowego makijażu. Błyszczyk powinien pokochać absolutnie każdy. W wiosennej kolekcji Trianon znajdziecie jeszcze trzy inne kolory, więc jest w czym wybierać.