Clinique All About Shadow Quad – On Safari

by
W kategorii cieni Clinique niewątliwie kojarzy się nam z kredkowymi Chubby Stick Shadow.. ale nie tylko chubbikami Clinique stoi. Znajdziemy również w ofercie cienie klasyczne, zwane All About Shadow. To istna eksplozja kolorów, szeroki wachlarz odcieni, od delikatnie matowych po intensywnie połyskujące. Dostępne w trzech wielkościach – jedynkach (105 zł), dwójkach (138 zł) i czwórkach (204 zł). Ja posiadam jedynkę, o której Wam kiedyś opowiem, oraz dwie czwórki. Dziś pierwsza z nich.

Wspaniałe zestawienie czterech odcieni dające wiele możliwości. Elegancki, wygodny kompakt zawiera wskazówki dotyczące aplikacji, ułatwiające wykonanie różnorodnych stylizacji – od subtelnej na dzień, do bardziej wyrazistej na wieczór. Oczywiście ta ‘instrukcja obsługi’, to tylko wskazówka dla mniej wprawionych w makijażu oka, cienie możemy zestawiać według własnych upodobań 🙂

On Safari, to zestawienie czterech cieni w zielonej tonacji. Wszystkie świetnie ze sobą współgrają i się uzupełniają. Możemy nosić je solo lub łączyć w wiele kombinacji. Mamy sporo możliwości do wykonania zarówno delikatnego, dziennego makijażu, jak i intensywniejszego dymka.

Cienie mają przyjemną konsystencję i są świetnie napigmentowane. Dobrze się nakładają i doskonale blendują. To mieszanka satyn i delikatnych drobinek. Idealnie wyważona, by rozświetlić spojrzenie, ale nie przytłoczyć nadmiarem blasku. Kolory ładnie się łączą i ze sobą przenikają. Są szybkie i łatwe w obsłudze, nawet dla mniej wprawionej dłoni.

Są bardzo trwałe. Nie osypują się, nie zbierają w załamaniu powieki, w ciągu dnia nie blakną ani nie migrują. Wiele godzin po nałożeniu wyglądają tak samo jak chwilę po.