YSL La Laque Couture – Rose Scabiosa #48

by
Najnowsza kolekcja Yves Saint Laurent „Flower Crush” to portret kobiety skąpanej w przepychu drogocennych kwiatów. Bogactwo piwonii, subtelne wyrafinowanie płatków róż i światło promieni słońca, które nadaje blasku zawsze zmysłowej i wyrafinowanej kobiecie YSL – oto inspiracje, które odnajdziemy w wiosennej limitowanej edycji. Kolekcja stanowi harmonię różów i pasteli, od najbardziej delikatnych, aż po te głębokie i intensywne. Łączy w sobie jasne odcienie naturalne z nasyconymi, kultowymi odcieniami fuksji i czerwieni.

Zatrzymajmy się na chwilę przy tych harmonijnych pastelach, których lakier do paznokci Rose Scabiosa jest świetnym przykładem. To jasny, delikatny, bardzo dziewczęcy róż. Najbardziej pasuje mi do niego określenie ‚bubblegum’ (nie wiem czy to słowo ma dobry odpowiednik w naszym języku? choć wiem, że ‚bubblegum’ to guma balonowa ;)). Absolutnie prześliczny!

Przyjemna konsystencja lakieru, dość luźna, sprawia że aplikuje się go szybko i bezproblemowo. Nie rozlewa się na skórki. Precyzyjny, spłaszczony, szeroki pędzelek pozwala zachować kontrolę i nałożyć lakier, bez obaw o smugi czy nierówności. Pierwsza warstwa daje już niezłe krycie, ale potrzebna jest druga dla całkowitego wyrównania. Schnie ekspresowo i pozostawia paznokcie spowite pięknym kremowym wykończeniem.

Nie mogę naszej relacji nawać inaczej jak miłością od pierwszego wejrzenia! Zauroczył mnie już w buteleczce, kupił łatwą i szybką aplikacją, a efektem na paznokciach całkowicie w sobie rozkochał.

Mam go dopiero od wczoraj, nie napiszę więc Wam nic na temat trwałości, ale musiałam dać ujście mojej ekscytacji i szybko Wam go pokazać! Póki co zdobi moje paznokcie z taką samą mocą jak wczoraj. Wróżę nam długą, owocną przyjaźń miłość!

 

Kolekcja wiosenna YSL dostępna będzie od lutego w wybranych perfumeriach Sephora i Douglas. Lakier Rose Scabiosa jest nowym, limitowanym kolorem i będzie kosztował 105 zł.