Dior Trianon na wiosnę 2014 – Diorblush ‚Pink Rêverie’ & Rouge Dior ‚Allégresse’

by
Współczesna kobieta jest fascynująca… Róż na jej policzkach promienieje, chwyta światło i uwydatnia blask jej twarzy. Diorblush Trianon Édition w odcieniu Pink Rêverie, rzeźbi kości policzkowe z niezwykłą elegancją… W idealnym połączeniu z zarumienionymi policzkami pełna blasku pomadka pokrywa usta, na nowo kształtując kobiece krągłości. W tym sezonie Dior stawia na Rouge Dior w odcieniach popowego różu, koralu oraz czystej fuksji w wydaniu Allégresse.

 

Diorblush Pink Rêverie zachwyca już od samego początku. Najpierw fakturą i kunsztownymi kokardowymi tłoczeniami. Potem pięknym kolorem w tonacji chłodnego różu z odrobiną malwy. Aż dochodzimy do świetnej pigmentacji połączonej z niebywałą łatwością obsługi.

Róż jest drobno zmielony, nie osypuje się ani nie pyli podczas nabierania na pędzel. Dobrze się nakłada i blenduje, w rezultacie świetnie wtapiając się w skórę. Rozkłada się równomiernie, nie robi plam, a intensywność można swobodnie budować, dokładając kolejne warstwy. W efekcie lico nasze jest pięknie ożywione i odświeżone. Sprawia wrażenie naturalnego rumieńca, który konsekwentnie pozostaje na skórze przez wiele godzin .

Dopełnieniem zarumienionych policzków muszą być soczyste różowe usta. Allégresse, to piękna czysta fuksja z malusieńkimi drobinkami, których na skórze dostrzec właściwie nie można. Sztyft dzięki cudownie kremowej, nawilżającej formule sunie gładko po ustach. Krycie daje prawie pełne, a wykończenie ‚mokre’ i delikatnie błyszczykowe. Pomadka jest bardzo lekka i nosi się bardzo komfortowo przez kilka godzin.

 

Piękny duet, dla wielbicielek intensywnego różu, ale myślę, że nie tylko. Doskonały pod każdym względem! Mnie absolutnie zauroczył.