Dior Abricot Manicure

by
Zdaniem twórców manicure Couture, piękne paznokcie stanowią nieodzowne dopełnienie wyglądu. Myślę, że każda z nas się z tym stwierdzeniem zgadza. Nasze dłonie i paznokcie muszą być zadbane, bo są naszą wizytówką. Dior wyszedł naszym potrzebom naprzeciw i stworzył kompleksową linię Abricot Manicure, obejmującą siedem łatwych w stosowaniu produktów, gwarantujących profesjonalne efekty. Ja dziś pokażę Wam cztery z nich, dzięki którym stworzycie na swoich paznokciach szybki i efektowny manicure.

Zaczynamy od nałożenia bazy. Base Coat Abricot, to odżywcza, wygładzająca i wzmacniająca baza, która udoskonali powierzchnię paznokci i przygotuje je do nałożenia lakieru, gwarantując jego zwiększoną trwałość.

Idealnie wyważona konsystencja pozwala na łatwe, szybkie i równomierne rozprowadzenie emalii po paznokciu, bez obaw o zalanie skórek. Unikalna formuła bazy świetnie wygładza wszelkie nierówności na płytce i delikatnie wyrównuje koloryt, powodując wyraźną poprawę w wyglądzie i strukturze paznokci.

Chyba nic nie wygląda tak delikatnie, elegancko i perfekcyjnie jak francuski manicure. Dlatego kolejnym krokiem w dążeniu do nieskazitelnych paznokci jest zaznaczenie na biało ich końcówek. French Manicure Expert Pen, to profesjonalny aplikator do French Manicure, który w łatwy i szybki sposób zapewni nam idealny french.

Biały pisak z zakręcaną nakrętką, którym przed aplikacją należy porządnie wstrząsnąć, by dobrze wymieszać zawartość, ‚uruchomić’ wciskając białą końcówkę i natychmiast przystąpić do malowania. Precyzyjny aplikator pozwala na narysowanie idealnej kreski na brzegu paznokcia i bardzo szybkie stworzenie perfekcyjnego manicure’u. Trzeba robić to jednak dość szybko i po zakończeniu czynności pisak zakręcić. Inaczej lakier na aplikatorze może podeschnąć i konieczne będzie zamoczenie go w zmywaczu. Emalia na paznokciu szybko wysycha i ładnie się z nim stapia, dając świetne efekty już po nałożeniu jednej warstwy.

Aby całość utrwalić sięgamy po Diorlisse Abricot w kolorze Pink Petal. Jego zadaniem jest rozjaśnienie i wzmocnienie paznokcia oraz nadanie mu naturalnego odcienia.

Lakier delikatnie wybiela, wyrównuje koloryt i wygładza drobne niedoskonałości. Nadaje delikatny naturalny mleczno-różowy odcień, pięknie łączy białą końcówkę z resztą paznokcia zapewniając mu nieskazitelny wygląd!

Dopełnieniem linii jest Dissolvant Abricot, pielęgnujący zmywacz do paznokci o bezacetonowej formule. Pozwala w szybki i skuteczny sposób usunąć lakier, jednocześnie pielęgnując paznokcie. Bogaty w składniki pielęgnacyjne, które odżywiają, nawilżają i wzmacniają paznokcie. Natychmiast przywraca im naturalny koloryt i blask. Świetnie zmywa każdy lakier, a przy tym nie wysusza paznokci ani nie wpływa niekorzystnie na stan naszych skórek.

Linia Abricot Manicure obejmuje produkty, które wzmocnią, wygładzą i odżywią nasze paznokcie, nadając im jednocześnie elegancki, perfekcyjny wygląd. Banalnie łatwe w obsłudze, a efekty jakie dają są znakomite. Idealny zestaw na co dzień i na większe wyjście, szczególnie dla osób szukających szybkich i skutecznych rozwiązań.

Jakkolwiek to dziwnie zabrzmi nie mogę się na swoje paznokcie napatrzeć. Przypominają mi się czasy noszenia żelowych paznokci i wykonanego na nich idealnego frencha. Sama nigdy takiego nie umiałam powtórzyć, aż do teraz!