Micro Cell 2000 – Red Obsession

by
Wiele z nas boryka się z problemem słabych, rozdwajających się paznokci. Każda z nas radzi sobie z tym problemem na swój sposób, a rezultaty są mniej lub bardziej owocne. Moje paznokcie nigdy nie były idealne. Kilka miesięcy temu wypowiedziałam im wojnę, gdy sięgnęłam po odżywkę Micro Cell 2000. O jej skutkach możecie przeczytać TUTAJ. Wiecie, że minęło już ponad pół roku od mojej kuracji, a paznokcie nadal są w świetnym stanie! Przez ten cały czas są mocne, nie rozdwajają się, szybko rosną i najzwyczajniej w świecie mnie cieszą 🙂
Nie mam i chyba nigdy nie miałam zadatków na wielką paznokciarę. Moja kolekcja kolorowych lakierów jest dość skromna, a ja w swoich mani dość klasyczna i czasem aż nudna. Nie mam problemu z noszeniem niepomalowanych paznokci, czy pokrytych tylko delikatną warstwą odżywki. Co jednak gdy ktoś (a wiem, że takie osoby są) nie wyobraża sobie nie mieć kolorowych paznokci? Z drugiej jednak strony chciałby poprawić ich stan, ale wiąże się to z odstawieniem na jakiś czas lakierów. Dylemat nie do przejścia? Już nie! 🙂 Micro Cell opracował kolorowy lakier w taki sposób, by jednocześnie upiększał paznokcie i je wzmacniał. Łączy on w sobie cechy lakieru i produktu wzniacniającego. Wspiera obronę paznokci i ich naturalny wzrost, chroni przed utratą elastyczności, a do tego zapewnia doskonały efekt kryjący, daje piękny połysk i trwałość. Kolorowa odżywka Micro Cell 2000 to więcej niż lakier do paznokci.

Dostępna chyba w 11 odcieniach, mój to Red Obsession. Piękna klasyczna czerwień, którą tak ciężko ukazać na zdjęciach. Musiałam je dość mocno przyciemnić, by bliżej jej było do rzeczywistości.

Nakładamy odżywkę / lakier na goły paznokieć. Aplikacja nie sprawia najmniejszych problemów. Nie rozlewa się na skórki, dobrze kryje już przy pierwszej warstwie, ja jednak, jak zawsze, dałam dwie. Pędzelek podobny do tego w klasycznej odżywce – długi i przyjemnie sprężysty. Równomiernie pokrywę płytkę emalią. Schnie ekspresowo na wysoki połysk i siedzi na paznokciach 5-6 dni.

Nie musimy więc już iść na kompromisy. Teraz mamy przyjemne z pożytecznym. Piękny, trwały kolor i mocne, zdrowe paznokcie, a efekty są szybkie i długotrwałe 🙂