MAC Viva Glam I

by
Dziewczyna z VIVA GLAM powraca! Fantastyczna, szykowna i skandalicznie boska. Elektryzujący RuPaul, twarz VIVA GLAM w 1994 roku, powraca podpisując się pod seksownym wydaniem czerwonej szminki w odcieniu burgunda.
Viva Glam, to szczególna i wyjątkowa seria pomadek MAC. Każda złotówka (za wyjątkiem podatku VAT) przeznaczona jest dla kobiet, mężczyzn i dzieci dotkniętych wirusem HIV/AIDS. Tak już prawie od 20 lat. 

Piękna głęboka czerwień. Klasyczna i sexowna. Fantastycznie napigmentowana, świetnie się nakłada i jest przyjemnie kremowa. Choć posiada matowe wykończenie, nie sprawia absolutnie żadnych problemów. 
 
Jest zaskakująco lekka, przyjemnie się nosi, nie podkreśla suchych skórek, ani ust nie wysusza. Trwa na ustach przez kilka godzin, schodzi równomiernie, pozostawiając usta delikatnie zabarwione. Mat w najlepszym wydaniu.

Drobinki jakie widzicie na dolnej wardze są pozostałością po błyszczyku, jaki miałam wcześniej na ustach, zauważyłam je dopiero na zdjęciu :/ Pomadka jest matowa.

Pomadkę Viva Glam I możecie kupić za 86 zł, a w listopadzie w zestawie z dopasowanym błyszczykiem o tej samej nazwie i kosmetyczką w cenie 179 zł. Pamiętajcie, że dodatkowo wspieracie szczytny cel.

Seria Viva Glam od standardowych pomadek MAC wyróżnia czerwony napis, czerwona otoczka i czerwona skuwka (zamiast srebrnej). Z uwagi na szczytny cel na jaki idzie dochód z jej sprzedaży, nie możemy wymienić na nią pustych opakowań w ramach akcji Back 2 MAC.