Eisenberg Soin Pur Eclat

by
Niedawno pisałam Wam jak pourlopowo i posłonecznie dbam o skórę twarzy. Dziś słów kilka o pielęgnacji ciała.
Dobór naturalnych olejów został połączony z idealną kombinacją składników aktywnych w formule galenowej, która okazuje się zapewniać maksimum odżywienia w przypadkach przesuszenia skóry i utraty witalności cery suchej oraz bardzo suchej. Pielęgnacja rozświetlająca Eisenberg nasyca skórę lipidami, przynosząc jej głęboką i długotrwałą ulgę. Wspaniale odżywiona skóra odzyskuje swoją naturalną gładkość i blask.

Olejek zawiera sześć 100% naturalnych olejów roślinnych bogatych w nienasycone kwasy tłuszczowe, które odbudowują warstwę hydrolipidową skóry i posiadają silne właściwości odżywcze, zmiękczające i ochronne.  Witaminy A i E połączone z formułą Trio-Moleculaire dotleniają skórę i spowalniają procesy starzenia.

Olejek spakowany jest w zgrabny, poręczny flakon ze szlifowanego szkła, które ma zapewniać właściwe zabezpieczenie składników aktywnych. Jest bardzo poręczny, dobrze leży w dłoni i się z niej nie wyślizguje.
Aplikator w formie pompki rozpyla olejek na nasze ciało jednolitym strumieniem, delikatną leciutką mgiełką.
Nigdy nie byłam fanką olejków. Czułam się po nich brudna i śliska. Soin Pur Eclat daje mi pełen komfort zarówno podczas samej aplikacji, jak i po. Ilość olejku jaka wydobywa się z pompki na skórę jest idealna. Strumień jest jednolity i ląduje dokładnie tam gdzie chcemy. Nie ma obaw o spryskanie wszystkiego wokół siebie. Bardzo dobrze się rozsmarowuje i błyskawicznie wchłania. Nic się nie klei, ani nie tłuści.

Olejek świetnie odżywia i nawilża wysuszoną słońcem skórę i przywraca jej równowagę. Koi i przynosi ulgę zaczerwienionej i podrażnionej w wyniku nadmiernej ekspozycji na słońce. Dodatkowo ładnie wyrównuje koloryt i utrwala opaleniznę. Ja opalam się szybko, ale jeszcze szybciej blaknę. Minął już ponad miesiąc od mojego urlopu, a ja nadal jestem ładnie zabrązowiona. Moja skóra wygląda zdrowo, jest zregenerowana, odżywiona i ujędrniona.

Olejek ma wszechstronne zastosowanie. Może być stosowany na twarz, samodzielnie lub jako serum oraz na włosy. Na obszary, które potrzebują intensywnej regeneracji i odnowy po lecie.

Olejek Soin Pur Eclat znajdziecie w Sephorze, w cenie 430 zł za 100 ml. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to mała kwota, ale wiem jednocześnie, że płacimy tutaj za lata badań i opatentowane formuły, a cena przekłada się na działanie i efekty, nie tylko doraźne.