MAC Cremeblend Blush – Tease Your Tastes

by
Tease Your Tastes, to jeden z dwóch kremowych róży Cremeblend Blush, dostępnych w najnowszej limitowanej kolekcji MAC Indulge. 
Cremeblend Blush są leciutkie i mają świetną formułę. Ten gagatek nie jest wyjątkiem. Róż jest przyjemnie kremowy, a jego aplikacja nie sprawia najmniejszego problemu, nawet niewprawionej dłoni (jak moja na przykład ;)).
Świetna pigmnentacja. Dokładnie to co widzimy w opakowaniu widzimy na skórze, a intensywność odcienia możemy swobodnie budować, od delikatnego, prawie przezroczystego po bardzo mocny. Nie ma najmniejszego problemu z dokładaniem kolejnych warstw. Róż genialnie się blenduje i stapia ze skórą, dając naturalne wykończenie.

Metoda aplikacji dowolna. Ja nakładam pędzlem, rozcieram palcami, dokładam jak mi mało i rozcieram pędzlem. Kłaść możemy go zarówno na podkład, jak i puder wykończeniowy. W obu przypadkach świetnie się blenduje,  a efekt końcowy jest bardzo zadowalający.

MAC opisuje kolor jako miękki róż. Ja doszukuję się w nim jeszcze odrobiny róży i brązu.

Podoba mi się to jak wygląda na twarzy. Ładnie wtapia się w skórę i efekt końcowy jest bardzo naturalny. Gdy go noszę, nie nakładam już bronzera, bo on sam z siebie ładnie konturuje.

Trwałość bez zarzutu, nie wyciera się w ciągu dnia. Schodzi równomiernie, po kilku godzinach zaczyna delikatnie blaknąć. Polubiliśmy się 🙂

Róż ten znajdziecie obecnie w salonach MAC w limitowanej kolekcji Indulge w cenie 96 zł.