Eisenberg Back To Paris

by
Eisenberg łączy rewolucyjną koncepcję SZTUKI i PERFUM, aby wyrazić esencję życia, zmysłowości, luksusu i piękna.. L’art Du Parfum jest zmysłową podróżą we wszechświat EISENBERG, w którym odkrywamy unikalną, zmysłową i luksusową ‚kolekcję’. 
Jose Eisenberg, natchniony twórca i esteta, poprosił Juarez’a Machado, kluczową postać współczesnego figuratywizmu, aby przetłumaczył na język sztuki emocje, które towarzyszyły Mu podczas tworzenia zapachów. I tak każdy z zapachów inspirowany jest innym obrazem. Z każdego można wyczytać całą ferię barw i emocji. Każdy zapach ma swoją historię.
Back To Paris, to zapach kwiecisty przyprawiony ognistą nutą pieprzu. Na pierwszy plan wysuwa się bergamotka i drzewo sandałowe. Czuć też różę, frezję i jaśmin. A i piżmo nie daje o sobie zapomnieć. Początkowo dymny i pieprzny, z czasem coraz bardziej kwiatowy.
Widzę kobietę.. ubraną w futro i diamenty.. twardą i pewną siebie.. zmysłową i bardzo interesującą.. niedostępną i nieosiągalną, ale jednocześnie kuszącą.. w niewytłumaczalny sposób przyciągającą..
Zapach mocny w swojej delikatności.. nie dla grzecznej dziewczynki.. dla młodej kobiety.. może trochę niedostępnej.. ale pewnej swojej kobiecości.. nieco drapieżnej.. szykownej i eleganckiej.. oszołamia.. jak szampan uderza do głowy.. uwodzi na chwilę.. ale z czasem łagodnieje.. i otula.. 
Czy tak pachną kobiety w Paryżu? 🙂

Perfumy Back To Paris, jak i całą ofertę Eisenberg, znajdziecie w Sephorze, która w Polsce ma wyłączność na sprzedaż marki, w cenie 30ml – 259 zł / 50ml – 399 zł.