Benefit Hydra-Smooth Lip Color – Air Kiss

by
Hydra-Smooth Lip Color, to jedna z jesiennych nowości od Benefit. Wygładzająco-nawilżająca pomadka, o jedwabistej strukturze dostępna w 10 nowych kolorach. Jej trzy poziomy krycia: lekki, średni lub mocny dostosują się do potrzeb każdego.
Pomadka spakowana jest w tekturową tubę w typowej dla serii Core Color stylistyce, nawiązującej do artdekowskiej stylistyki mostu Golden Gate ‐ symbolu San Francisco, miasta z którego wywodzi się marka Benefit. Sama pomadka wyglądem przypomina wieżyczkę? O walorach wizualnych pisać nie będę, bo albo się podoba albo nie, a nie to jest też najważniejsze 😉

Mój kolor jest delikatnym balonowym różem, zwie się Air Kiss i zaliczony bardzo słusznie został do grupy o lekkim poziomie krycia. Bo kryje bardzo delikatnie, daje subtelny połysk i w zależności od pigmentacji naszych ust, różowy odcień będzie mniej lub bardziej widoczny.

Formuła pomadki wzbogacona została o masło shea, wyciąg z mango oraz witaminę E, aby zapewnić ustom elastyczność i nawilżenie. Nieduża, obustronnie ukośna końcówka pozwala na precyzyjne i jednoczesne pokrycie obu warg i wypełnienie ich kolorem.

Delikatna, kremowa konsystencja pozwala pomadce sunąć gładko po ustach. Jest leciutka i praktycznie niewyczuwalna. Nie wchodzi w linie, nie wysusza, czuć wręcz nawilżenie. Ładnie podkreśla usta, bardzo dobrze się nosi, choć dość szybko zjada. Jednak każda kolejna aplikacja jest czystą przyjemnością. Kolor na moich ustach jest mało widoczny, taki bezpieczny delikates, do nałożenia na szybko bez konieczności zaglądania w lusterko.

Jak Wam się podoba pierwsza z jesiennych propozycji Benefit? Pozostałe już wkrótce 🙂