MAC Sheen Supreme Lipglass Tint – K-Wow

by
Sheen Supreme Lipglass Tint, to nowa formuła produktów do ust od MAC, która ujrzała światło dzienne w najnowszej limitowanej kolekcji. Inspirowana światowymi trendami barwnych błyszczyków seria So Supreme staje się jeszcze bardziej przejrzysta. W lekkiej formule znajdziemy bogaty pakiet nawilżenia, polepszenia jakości aplikacji i wzmocnienie koloru, który pozostaje na ustach przez wiele, wiele godzin.

Tinty dostępne są w formie pisaka z aplikatorem w postaci pędzelka. Przekręcenie końcówki uruchamia system click-click i uwalnia produkt ze środka. Pędzelek jest przyjemnie miękki, ale jednocześnie stabilny i precyzyjnie pokrywa nasze usta warstwą koloru.

Mój kolor zwie się K-Wow i jest to delikatnie mleczny róż. Świetny na co dzień i od święta do mocniejszego makijażu oka. W zależności od pigmentacji naszych ust da mniej lub bardziej różowy efekt z pięknym połyskiem. 

Aplikacja za pomocą pędzelka jest dziecinnie prosta. Nie możemy jednak przesadzić z ilością, bo nadmiar wypłynie poza kontur ust, a i osadzi się brzydko w liniach. Dużo lepiej wygląda na ustach, gdy chwilkę na nich pobędzie, wypełnia jakby te linie dzięki czemu mniej rzucają się w oczy. Bardzo dobrze się nosi i nadmiernie się nie klei. Nie wysusza ust, ale i też nie nawilża, no ale od tego mamy balsam, a nie błyszczyk. Trwałość zadowalająca, jak na błyszczyk, do 2-3 godzin, w zależności od tego co ustami robimy 😉

Kolor bardzo mój, w takich czuję się najbardziej komfortowo. Wykończenie również mi się podoba. I gdyby nie to osadzanie się w liniach mógłby być moim ideałem. Co prawda widać to najbardziej z bardzo bliska, a nikt poza moim mężem, tak blisko mnie nie podchodzi 😉 ale ja wiem, że jest i dostaje fioła. Jestem wewnętrznie rozdarta, kocham go jednocześnie nienawidząc 🙁

Sheen Supreme Lipglass Tint dostępne są w limitowanej kolekcji w sierpniu we wszystkich salonach MAC w cenie 90 zł.