MAC Mineralize Skinfinish Adored i pędzel 159

by
Od kilku dni w salonach MACa możemy podziwiać najnowszą kolekcję Tropical Taboo. Kusi rytmem i rozgrzewa zmysły. Niewątpliwymi gwiazdami tej kolekcji są MSFy, czyli Mineralize Skinfinish. Jednym z trzech limitowanych odcieni (pozostałe dwa wchodzą w skład regularnej kolekcji) jest Adored.

Delikatna, miękka konsystencja pozwala na szybką i bezproblemową aplikację. Puder jest drobno zmielony, nie ma więc w sobie drobinek glitteru, których niektórzy mogą się obawiać. Na twarzy jest prawie transparentny, a rozświetlenie które zostawia jest wynikiem gry świateł, a nie drobinek samych w sobie.

MAC opisuje go jako koral z beżową perłą i trudno się z tym nie zgodzić. To delikatny koral z szampańskim połyskiem. Jako, że MSFy są wypiekane, różnią się między sobą. W moim egzemplarzu jest całkiem sporo koralu, ale proporcje mogą być inne. Jedne mogą mieć w sobie więcej koralu, inne więcej beżu. Wybierzcie sobie więc to co bardziej Wam odpowiada 🙂

W zależności od proporcji kolorystycznych naszego egzemplarza oraz karnacji, Adored może nam posłużyć jako typowy rozświetlacz lub delikatny róż. Ja używam go na dwa sposoby. Skupiając się bardziej na beżu kładę go jako rozświetlacz, a mieszając oba kolory ‚dopimpowuję’ wcześniej nałożony róż lub bronzer. Pięknie rozświetla i daje cudowne delikatnie brzoskwiniowe glow. Nałożony na róż wspaniale go ożywia i odświeża.

nałożony samodzielnie 🙂

Pędzlem, który świetnie sprawdza się w aplikacji MSFa, z którym od kilku dni się nie rozstaję, jest dostępny również w tej kolekcji 159.

Zwany powszechnie skunksem, wykonany jest z dwóch rodzajów włosia, naturalnego i syntetycznego. Taka kompozycja idealnie się sprawdza w przypadku mocniej napigmentowanych róży i wypiekanych produktów właśnie. Spłaszczony, z delikatnie zaokrąglonym czubkiem, niezwykle precyzyjny, pozwala na bezbłędną aplikację.

Bardzo delikatny, miękki, świetnie zbiera produkt z opakowania i przenosi go na skórę idealnie go w nią wtapiając. Duet z nich dobrany 🙂

Oba produkty znajdziecie obecnie we wszystkich salonach MAC w limitowanej kolekcji Tropical Taboo.