Clinique Chubby Stick Intense – 08 Grandest Grape

by
Zajmujący pierwsze miejsce wśród najlepiej sprzedających się produktów do makijażu ust marki Clinique balsam Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm odsłania swój nieco bardziej intensywny charakter. Z myślą o wszystkich wielbicielkach Chubby Stick na całym świecie Clinique przedstawia nową formułę zapewniającą jeszcze lepsze krycie ust w nowych, bardziej intensywnych odcieniach – Chubby Stick Intense Moisturizing Lip Colour Balm.
Spakowane, identycznie jak ich pierwowzór, w kredkowy sztyft z wysuwanym wkładem. Wystarczy przekręcić srebrną końcówkę i mazać się do woli 🙂 
Chubby Stick Intense, to połączenie balsamu oraz pomadki. Daje świetne krycie, zapewniając jednocześnie nawilżenie, dzięki mieszance masła Shea, masła z pestek mango oraz oleju z nasion jojoby. Posiadam kolor Grandest Grape, który jest śliwkową czerwienią z błyszczykowym połyskiem. 
Delikatna, przyjemnie kremowa formuła pozwala na łatwe i szybkie rozprowadzenie balsamu. Na moich ustach daje pełne krycie, a intensywność koloru można swobodnie budować dokładając kolejne warstwy. Nic się nie maże, nie klei ani nie zbiera w liniach czy załamaniach. Wygląda świetnie od razu po nałożeniu, jak i kilka godzin później. Nawilżenie jest natychmiastowe i długotrwałe. Odczuwalne nawet po zmyciu. Nosi się na ustach niezmiennie przez co najmniej 4 godziny. Znika równomiernie, kolor zaczyna blaknąć, ale nie schodzi od razu całkowicie. Zostaje na ustach delikatne zabarwienie, tak jakby nasze usta, ale pełniejsze i ładniejsze. 
Chubby Stick Intense jest świetnym rozwiązaniem dla osób kochających intensywne usta, ale obawiających się o ich wysuszenie. Te kredki zapewniają trwały kolor, mocne krycie i długotrwałe nawilżenie. 
Balsamy do ust Clinique Chubby Stick Intense dostępne są w 8 kolorach, w cenie 79 PLN.