Clinique A Different Nail Enamel – 04 Hi Sweetie

by
Naukowcy marki Clinique, która oferuje przetestowane alergologicznie i w 100% bezzapachowe produkty, postawili przed sobą wyzwanie opracowania lakieru do paznokci stworzonego by minimalizował niechciane reakcje na paznokcie, na skórę oraz na oczy i okolice oczu. Po 6 latach pracy i badań, Clinique wprowadza pionierską innowację do świata lakierów do paznokci. A Different Nail Enamel stworzony by minimalizować wrażliwość skóry. Został przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie i jest odpowiedni dla osób o skórze wrażliwej i wrażliwych oczach. 
Pokażę Wam dzisiaj jeden z nich – Hi Sweetie, który jest przepięknym intensywnym różem o kremowym wykończeniu. Nie ujrzymy w nich żadnego shimmeru czy drobinek. Kolor absolutnie urzekający i przyciągający wzrok. Już w opakowaniu mnie zachwycił, a efekt na paznokciach spowodował szybsze bicie serca. Uwielbiam takie konkretne kolory! Miałam go niedawno na spotkaniach blogerskich i wiele osób pytało co to za cudo. Zawładnął więc chyba nie tylko mym sercem 🙂
Idealna konsystencja lakieru, nie za gęsta, ale też nie nazbyt rzadka, sprawia że aplikuje się go szybko i bezproblemowo. Precyzyjny, spłaszczony, szeroki pędzelek pozwala zachować kontrolę i nałożyć lakier, bez obaw o smugi czy nierówności. Pierwsza warstwa daje już niezłe krycie, ale potrzebna jest druga dla całkowitego wyrównania. Schnie szybko zostawiając piękne szklane wykończenie. Nosi się bez odprysków spokojnie do tygodnia, ukazując delikatnie starte końcówki około piątego dnia.

Jestem w Hi Sweetie absolutnie zakochana! Zmyłam go, bo zaczął przeszkadzać mi odrost i nałożyłam ponownie. Jest też obecny na moich stopach i nie mogę od nich oderwać wzroku.

Lakiery do Paznokci dla Skóry Wrażliwej dostępne są w perfumeriach w całej Polsce w cenie 80 zł.