Zapowiedź: Clinique A Different Nail Enamel – Lakier do Paznokci dla skóry Wrażliwej

by
Clinique przedstawia kolorową innowację do paznokci. A Different Nail Enamel – lakier do paznokci dla skóry wrażliwej.

Fakty:

Czy wiesz, że człowiek dotyka oczu lub okolicy oczu  średnio 200 razy dziennie? Wśród wszystkiego z czym mają kontakt Twoje dłonie i palce w ciągu dnia, mogą znajdować się czynniki, które podrażniają Twoje oczy. Czy wiesz, że lakier do paznokci może spowodować podrażnienie, a nawet kontaktowe zapalenie skóry, która w okolicy oczu jest bardzo cienka? Wśród lekarzy dermatologów lakiery do paznokci uznawane są jako źródło silnych alergenów, wywołujących zapalenie skóry wokół oczu objawiające się wysypką, która rozwija się wokół dolnych i górnych powiek. Osoby, które cierpią na takie schorzenie bardzo często nie zdają sobie sprawy, iż istnieje zależność pomiędzy ich schorzeniem a dotykaniem i pocieraniem oczu oraz świeżym manicure.

Rozwiązanie:

Naukowcy marki Clinique, która oferuje przetestowane alergologicznie i w 100% bezzapachowe produkty, postawili przed sobą wyzwanie opracowania lakieru do paznokci stworzonego by minimalizował niechciane reakcje na paznokcie, na skórę oraz na oczy i okolice oczu. Po 6 latach pracy i badań, Clinique wprowadza pionierską innowację do świata lakierów do paznokci. A Different Nail Enamel (80 zł / 9 ml) stworzony by minimalizować wrażliwość skóry. Został przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie i jest odpowiedni dla osób o skórze wrażliwej i wrażliwych oczach. Marka Clinique przeprowadziła szeroko zakrojone badania, by upewnić się, że Different Nail Enamel spełnia standardy najwyższej jakości Clinique. W rzeczywistości, za A Different Nail Enamel stoją 3 lata badań i 3 lata rozwoju produktu. Końcowa rewolucyjna formuła testowana była przez miesiąc przez kobiety o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Formuła lakieru jest doskonale wyważona, po to aby utrzymać wysoki połysk i aplikację wolną od smug. Jest szybkoschnący i dostępny w szerokiej gamie kolorów, w tym w kilku kultowych dla Clinique. Ten lakier o wysokim połysku jest odporny na odpryskiwanie przez 7 dni od nałożenia, jeśli stosuje się go w tandemie z A Different Nail Enamel Baza/Top do Paznokci dla Skóry Wrażliwej. Nowe lakiery do paznokci Clinique sprawiają, że malowanie paznokci w domu jest łatwe. Specjalnie zaprojektowany, wąski i płaski pędzel pozwala kontrolować sposób nakładania lakieru, by rozprowadzić go łatwo i równo na płytce paznokcia.

Kolory:

Na stałą kolekcję lakierów do paznokci Clinique składa się 12 tęczowych odcieni, w tym kolory: Call my Buff, Sweet Tooth, Fizzy, Hi Sweetie, Really Rio, Happy ♥, Red Red Red, Party Red, Black Honey, Indie Rock, Concrete Jungle, Made of Steel oraz Baza/Top do Skóry Wrażliwej.


Inspiracja:
Niech te słodkie i ciekawe nazwy kolorów przeniosą Cię w inny wymiar…
Black Honey: kolor-ikona Clinique, ulubiony przez fanki odcień pomadki Almost Lipstick jest teraz głębszy i bogatszy niż kiedykolwiek, jako lakier na paznokciach.
Red Red Red & Party Red: dwa z najbardziej ukochanych odcieni czerwonej szminki Clinique teraz również do paznokci.
Concrete Jugle, Indie Rock & Made of Steel: wachlarz metalicznych szarości odzwierciedla nowoczesny styl współczesnego świata.
A Different Nail Enamel – Lakier do Paznokci dla Skóry Wrażliwej dostępny od czerwca w perfumeriach w całej Polsce.