MAC Pro Longwear Paint Pot Vintage Selection

by
Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię cienie w kremie. Zwłaszcza ta o dość neutralnej barwie, bo nadają się do szybkiego makijażu, gdy nie mamy zbyt dużo czasu, a chcemy podkreślić coś więcej niż same rzęsy.

Na początku kwietnia do stałej oferty MACa dołączyło 8 Paint Potów o przedłużonej trwałości Pro Longwear. Paint Poty to nic innego jak cienie w kremie, mogące służyć również jako baza.  

Spakowany, jak chyba wszystkie cienie w tej formie, w szklany słoiczek.

Vintage Selection, to ciepły szampański brązik.

Nieźle napigmentowany, choć kolor sam w sobie dość delikatny. Niezwykle kremowa konsystencja, idealnie śliska, gładziutko się nakłada, nie zastyga od razu i daje się łatwo rozblendować.

Odcień idealny do szybkiego makijażu, o którym wspomniałam, bo nie trzeba mocno się starać by wyczarować coś na powiece. Wystarczy odrobina na palec i w kilka sekund makijaż oka mamy gotowy. Do tego krecha, mocno wytuszowane rzęsy i jesteśmy ‚zrobione’.

W ciągu dnia nie znika ani nie migruje, tylko siedzi nieskazitelnie na powiecie aż do chwili demakijażu. Jest faktycznie long lasting. Tak wygląda na oku po ponad 9 godzinach.

Lubicie cienie w kremie? Czy wolicie te klasyczne? 🙂