Benefit Fake Up

by
Całkiem niedawno do stajni Benefitu dołączył nowy korektor Fake Up. Stworzony by ukrywać i nawilżać.
Korektor spakowany w elegancki srebrny sztyft z kobiecym różowym akcentem. Wygląda jak bajerancka pomadka 🙂 
Z początku miałam spore obawy, bo tego typu korektorów z reguły unikam, bo mają zwykle ciężką, tępą konsystencję i robią niezły przesusz po okiem. Podeszłam więc do niego z pewną dozą nieśmiałości. Okazało się, że niepotrzebnie 🙂 Fake Up ma niezwykle kremową, ciut tłustą konsystencję. Na sztyft składa się nawilżająca otoczka i kolorowy korygujący środek. Owa otoczka ma wazelinowatą, śliską formułę, która sprawia, że rozprowadzanie korektora staje się bajecznie proste. Rewelacyjnie śmiga po skórze i równie rewelacyjnie daje się w nią wblendować w efekcie się z nią stapiając. 
Wygląda bardzo naturalnie, nie wysusza, nie włazi w linie, ani się nie waży, na co zwróciłam szczególną uwagę, bo takie zarzuty czytałam. U mnie nic się nie dzieje. Testowałam go w różnych warunkach, miałam na sobie przez kilka / kilkanaście godzin i za każdym razem sprawował się bez zarzutu. Nakładałam go też w różnych ilościach, zaczęłam od minimalnych, skończyłam na kilku warstwach, celem sprawdzenia krycia i tendencji do wysuszania. W każdym przypadku kilka godzin po nałożeniu wyglądał tak samo dobrze jak zaraz po, a wierzcie że bacznie mu się przyglądałam.

Krycie ma średnie, delikatnie wyrównuje koloryt i ładnie rozjaśnia okolicę pod okiem. Można dokładać stopniowo warstwy i zwiększać krycie, ale pełnego i tak nie uzyskamy. Ja takiego nie potrzebuję, bo nie mam cieni i od korektora wymagam przede wszystkim wyrównania koloru, delikatnego rozjaśnienia i nie wysuszenia. Fake Up moje potrzeby spełnia w 100%. Zdaje się być idealny do suchej, delikatnej skóry, a linie i zmarchy mu nie groźne. Bardzo się z nim polubiłam, pomimo początkowych obaw i lęków.

Fake Up dostępny jest w trzech odcieniach – Light, Medium i Dark – i kupicie go w Sephorze. Ja ze swojej strony polecam Wam go przetestować, bo jest naprawdę świetny!