MAC Brow Duo dla brunetek

by
Matka Natura nie obdarzyła mnie niestety pięknymi bujnymi, kształtnymi brwiami i od kiedy tylko uzmysłowiłam sobie, jak ważne są one dla całokształtu, wspomagam się na różnorakie sposoby. Z odsieczą przybyła, chyba nie tylko mi, niedawno firma MAC z kolekcją brwiową i dziś o jednym z jej elementów.

Brow Duo, to zestaw dwóch cieni w zgrabnej, poręcznej paletce. Ja posiadam wersję najciemniejszą Brunette i choć brunetką nie jestem, to brwi podkreślam na dość ciemno, bo w mocnych i wyrazistych czuję się najlepiej.

W zestawie znajdziemy 2 cienie – Coquette i Brun. Oba cienie mają wykończenie satynowe i oba dostępne są w regularnej ofercie MACa. 

Super dobrane kolorystycznie, idealnie się uzupełniają. Jaśniejszy Coquette świetnie nadaje się do uzupełnienia brwi, a ciemniejszy Brun do nadania im kształtu i wyrazistości. Dobrze się nimi pracuje, choć mam wrażenie, że są ciut bardziej tępe od tych dostępnych ‚normalnie’ w MACu, ale dzięki temu efekt możemy stopniować bez obawy o zbytnie przerysowanie. Ja sama używam do nich Smashboxowej 9-tki, która ma sztywne sztuczne włosie i genialnie nadaje mocny kształt.

Z efektów jestem bardzo zadowolona. Brwi są wyraziste i podkreślone tak jak lubię. Sama paletka jest bardzo poręczna i idealnie nadaje się na podróże. Cieni możemy używać oczywiście również do makijażu oka, co sprawia że jest też funkcjonalna, bo mamy 2 w 1 🙂

przed
po

Paletki Brow Duo dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Niestety, to limitowana kwietniowa kolekcja, więc musicie się spieszyć.
A jak tam Wasze brwi? Macie tyle szczęścia, że nie musiscie poświęcać im zbyt dużo uwagi, a one i tak świetnie wyglądają? A jeśli nie, to czym się zwykle posiłkujecie?