L’Occitane migdałowy olejek pod prysznic

by
Wg producenta: Olejek przeistacza się w bogatą, zmiękczającą pianę – o niepowtarzalnej konsystencji – pozostawiając na ciele satynowe wykończenie. Wzbogacony w olejki migdałowe i odżywcze lipidy. Delikatnie oczyszcza, pozostawiając na skórze smakowitą woń.
Olejek otrzymujemy w plastikowej buteleczce z podnoszonym wieczkiem. Wygodna w obsłudze i dawkowaniu olejku. Dostępny jest również w sprzedaży uzupełniacz w worku z nakrętką ułatwiającą przelanie olejku do butelki. Świetna sprawa!
Olejek po połączeniu z wodą tworzy delikatną piankową emulsję. Wystarczy go niewiele do umycia całego ciała, więc jest całkiem wydajny.
Pachnie migdałami, słodko, ale nie za słodko.
To mój pierwszy olejek pod prysznic i choć nie jest ideałem, to darzę go wielką sympatią. Rytuał mycia olejkiem jest niezwykle przyjemny. Kremowa emulsja powstała po połączeniu olejku z wodą fajnie się pieni i gładziutko sunie po skórze. Takie małe SPA we własnej łazience. Świetnie się spłukuje, nie zostawia tłustej ani klejącej warstwy na ciele. Skóra po użyciu jest czyściutka, mięciutka i pachnąca.. ale nie tak nawilżona, jakbym tego po olejku oczekiwała. Choć wysuszona nie jest, to szczególnie nawilżona również nie.
Mniej suche skóry powinny być zadowolone, z moją sobie niestety nie do końca poradził. Niemniej jednak sama formuła bardzo mi odpowiada i na pewno będę do niego wracać.
Cena: 72 zł / 250 ml, zapas 99 zł / 500 ml