Estee Lauder Idealist Even Skintone Illuminator

by
Kocham sera! Wszystkie o tym wiecie, bo podkreślam to na każdym kroku. Jak będziecie w moim wieku też je pokochacie 😛 Dziś o Idealiście.. czy on rzeczywiście taki idealny?
Wg producenta: To pierwsze szybko działające serum, które dramatycznie redukuje wszelkie nierówności, czerwoności, przebarwienia trądzikowe, przebarwienia słoneczne i odbarwienia skóry. Buzia natychmiast po użyciu wygląda świeżo i promieniście. Po jakimś czasie stosowania jest zauważalnie jaśniejsza i ujednolicona.

Produkt otrzymujemy w szklanej buteleczce z pompką – śliczna, mała, zgrabna i poręczna. Pompka dobrze dozuje ilość, nie zacina się, ani nie ’pluje’.

Serum ma bardzo przyjemną, dość rzadką, ale nie lejącą konsystencję. Jest lekkie, świetnie się rozprowadza i szybko wchłania. Dobrze współpracuje z kremami oraz podkładami.
Ma kolor opalizującego złotka z malutkimi rozświetlającymi drobinkami.
No i zapach.. Cudny cytrusowy, niesamowicie orzeźwiający i energetyczny.
Buzia od razu po nałożeniu Idealista jest rozjaśniona, złociście promienna i pełna blasku. Wygląda świeżo i zdrowo, koloryt się delikatnie wyrównuje, a mniejsze niedoskonałości są mniej widoczne. Do tego jest mięciutka i jedwabiście gładka, aż chciałoby się ją dotykać.. i dotykać.. i dotykać.. Po nałożeniu nań kremu ten cudowny efekt rozświetlenia niestety trochę zanika, a podkład już go całkowicie zakrywa. Cały czar pryska. Wielka szkoda! Co do długodystansowego działania, to nie zauważyłam żadnej wielkiej poprawy stanu mojej skóry, a zużyłam całe opakowanie. Przebarwienia jakie były takie są i twarz wygląda praktycznie tak samo. W duchu jednak wierzę, że robi mi tam dobrze, nawet jak tego nie widzę 😛
Cena: 290 zł / 30 ml, 420 zł / 50 ml

Podsumowując, dla mnie Idealist to po prostu przyjemny gadżet i powierzchowny rozświetlacz. Bardzo przyjemna baza pod makijaż i dodatkowy nawilżacz na mojej twarzy. Mam jeszcze jedno opakowanie, które zużyję z przyjemnością, pełna wiary i nadziei, że działanie długofalowe jest, ale ja nie umiem go jeszcze dostrzec.