Lancome Eau Micellaire Douceur

by
Na każdym chyba kroku podkreślam, że do zmywania makijażu nie używam zmywaków, których stosowanie wymaga kontaktu z wodą. Nie cierpię jak mi to to spływa po rękach aż po same łokcie 😛 Dlatego też moim demakijażowym zestawem od zawsze jest płyn dwufazowy i micelarny. Dziś opowiem Wam o jednym z nich.

Wg producenta: Ekspresowe i skuteczne usunięcie makijażu. Do każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Przezroczysta woda o wysokiej sile działania delikatnie oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i toksyn. Ekstremalnie delikatna formuła może być używana w okolicach ust i oczu.

Płyn micelarny otrzymujemy w plastikowej butli z pompką. Jak wiecie uwielbiam takie rozwiązania, więc i tym jestem zachwycona. Nie dość, że higienicznie, to jeszcze niezwykle wygodnie!

Używam go do twarzy oraz do domywania oczu po zastosowaniu dwufazówki. Płyn świetnie oczyszcza twarz jak i zmywa pozostałości makijażu z oczu. Mam dość wrażliwe oczy, które grymaszą, gdy coś im nie pasuje i o płacz nie jest trudno. Z tym płynem nic takiego się nie dzieje. Nie podrażnia, nie szczypie, ani nie piecze, nawet gdy dostanie się do oka. Nie wysusza, a wręcz świetnie nawilża. Skóra jest czysta i odświeżona. Moim zdaniem porównywalny do Biodermy, wyróżnia go jedynie piękny świeży zapach. Ja go dostałam w prezencie do jakichś zakupów, normalnie pewnie bym nie kupiła, ze względu na kosmiczną jak na płyn micelarny cenę. Jeśli jednak macie nadmiar gotówki i chcecie się troszkę porozpieszczać, szczerze Wam go polecam.

Cena: 185 zł / 400 ml