Laura Mercier Foundation Primer ‚Hydrating’

by
 Wg producenta: Stworzona specjalnie do odwodnionej oraz dojrzałej cery. Odżywia skórę nawilżającą bogatą w witaminy formułą. Koi i poprawia kondycję skóry. Zatrzymuje wodę w skórze w ciągu dnia i chroni przed jej utratą. Zawiera antyoksydanty, takie jak witaminy A, C i E, które przeciwdziałają starzeniu się skóry.

W bardzo wygodnej poręcznej tubce z dziubkiem otrzymujemy aż 50 ml nawilżającej bazy. Osobiście wolę opakowania z pompką, ale tej tubie nie mam nic do zarzucenia.

Baza ma konsystencję lekkiego kremu, który świetnie się rozprowadza i dość szybko wchłania, zostawiając skórę świetnie nawilżoną.

Pachnie przyjemnie, choć nie mam bladego pojęcia co tam w środku za to odpowiada 😉 Znawcą zapachów nie jestem. nigdy nie byłam i nigdy nie będę.

Baza super nawilża, nawet w te dni, gdy moja skóra czuje się wyjątkowo sucho i wydaje się, że nic nie jest w stanie jej pomóc. Szybko się wchłania, przez co makijaż możemy nakładać właściwie natychmiast po jej nałożeniu i nic się nie maże ani nie roluje. Makijaż wygląda świeżo przez cały dzień. Ciężko jest mi okreslić długodystansowe właściwości nawilżające bazy, bo używam jej na zmianę z innymi, ale zdarza mi się nałożyć ją od razu na skórę, bez kremu nawilżającego i zdaje egzamin. Podkład dobrze się nakłada, nic się nie łuszczy, ani nie wysusza. Co w przypadku innych baz nie zdawało często egzaminu i krem nawilżający był koniecznością

Cena: £28 / 50 ml (!)

Podsumowując, jest to fajny produkt, ale nie niezbędny. Dobry krem nawilżający rozwiąże sprawę 😉