GUERLAIN Parure Aqua

by
Świetlisty podkład mineralny o działaniu nawilżającym. Daje efekt ujednoliconej, świeżej i pełnej blasku cery. Skóra odzyskuje idealny poziom nawilżenia i witalność. Zalecany do suchej, nadwrażliwej i zmęczonej skóry. Zawiera filtr SPF 20. Dostępny w 9 odcieniach.

Guerlain Parure Aqua, to mój drugi podkładowy ulubieniec. 

W przeciwieństwie do Chanelowego Vitalumiere, jest gęstszy i bardziej treściwy. Kremowa, aksamitna konsystencja rewelacyjnie się rozprowadza, nie wchodzi w zmarszczki ani pory, nie rozmazuje się, nie tworzy smug ani zacieków. Ja sama nakładam go Beauty Blenderem, czasem na mokro i spisuje się świetnie. Pomimo tej swojej gęstości nadal pozostaje lekki, nie waży się i idealnie wtapia się w cerę, nie tworząc maski. 
Daje całkiem dobre krycie i ładnie wyrównuje koloryt skóry. Trzyma się dzielnie przez cały dzień, wyglądając przy tym świeżo i naturalnie. Cera jest wygładzona, wypoczęta, rozpromieniona i pełna subtelnego blasku. Dodatkowo Parurek cudownie nawilża i absolutnie nie podkreśla suchych miejsc.

Jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilość, aby ładnie i równo pokryć nim twarz. Posiada również dość wysoki filtr SPF 20.

Nie można tutaj również nie wspomnieć o walorach estetycznych, jakich dostarcza nam Parurek. Spakowany jest w śliczną buteleczkę, z wygodną w użyciu pompką i cudownie pachnie.

Posiadam najjaśniejszy odcień – 02 – to bardzo ładny dość jasny beżyk.
Chanel Vitalumiere – Guerlain Parure Aqua
Z całego serca mogę polecić Parurka osobom mającym mieszaną skórę, w kierunku suchej oraz typowo suchą.

cena: £36.50 / 30 ml