PANDORA Christ Charm

by
Nie krzyczcie, nie bijcie, że znowu Pandora, ale muszę pokazać Wam mój nowy nabytek 🙂
Zwie się Christ Charm, był wersją limitowaną stworzoną i dostepną tylko w sklepie jubilerskim Christ na terenie Niemiec – stąd nazwa. Szczerze mówiąc nie wiem kiedy, ale podejrzewam, że zanim Pandorą zaczęłam sie interesować, czyli dobre kilka miesięcy temu.

Obecnie jest już niedostępny, gdyż szybko został wyprzedany, można go dorwać czasem na ebayu, ale jego ceny osiągają drakońskie sumy. Ja sama miałam więcej szczęścia niż rozumu, bo zupełnym przypadkiem natknęłam się na niego na ebyu niemieckim. Dziewczyna, która go sprzedawała nie zdawała sobie chyba do końca sprawy z tego jaki rarytas ma i ile pieniędzy za niego są w stanie zapłacić dziewczyny ze Stanów, bo sprzedawała go tylko za €89. Gdzie w Stanach dziewczyny płaca za niego często i ponad $200 i są szczęśliwe, że udało im się dorwać to cacko.
Do tego miałam właściwie fuksa, że nikt mnie ubiegł, bo aukcja dostępna była tylko na ebayu niemieckim, dziewczyna wysyłała tylko na terenie Niemiec i płatność była przelewem, a nie PayPalem. W związku z czym niezbędna była pomoc kogoś z Niemiec. Poprosiłam koleżankę, która go dla mnie kupiła i już jest mój 😀
Powiem Wam tylko, że na żywo wygląda dużo ładniej niż na zdjęciach. Jest naprawdę uroczy.
Jak już jesteśmy w temacie Pandory, to zobaczcie jaka cudna babeczka przyleciała do mnie ze Stanów 🙂