MUFE HD High Definition Concealer

by
Korektor pod oczy to moja odwieczna bolączka. Wszystkie korektory, które mialam okazję wyprobować do tej pory były średnie lub do kitu. Albo za lekkie i nie robiły absolutnie nic. Albo za ciężkie i choć radziły sobie z kryciem, to się ważyły, wysuszały skórę i wchodziły w zmarszczki. Z dwojga złego wybierałam więc brak korektora i cienie pod oczami niż suche pomarszczone placki.
Korektory Make Up For Ever poznałam już jakiś czas temu i generalnie jestem z nich zadowlona. Mam korektor Lift, który nawet nieźle sobie radzi z moimi cieniami. Oraz Full Coverge, który ma chyba najlepsze krycie ze wszystkich jakie do tej pory używałam. Nie nadaje się on jednak pod oczy, bo strasznie wysusza skórę. Bardziej do zakrywania blizn czy nawet tatuaży. W takim celu nigdy go jednak nie używałam, bo blizn nie mam, a tatuaża zakrywać nie chcę, bo i po co 😉 W związku z czym stosuję go na przykre niespodzianki. Jednak przez to wysuszanie, używam sporadycznie, tylko w wyjatkowych sytuacjach. I tutaj spisuje się na medal.
No, ale nie o tym miałam pisać 😉 Korektor HD chodził za mną już od jakiegoś czasu. Za każdym razem, gdy byłam w salonie MUFE miałam go na liście, ale ostatecznie jednak kupowałam coś innego. Po tylu próbach korektorowych jakie przeszłam, nie wierzyłam, że istnieje coś co ma dobre krycie i jednocześnie nie wysusza skóry i włazi w zmarchy. W końcu jednak mnie dopadł i go kupiłam 😀

Dobrano mi odcień 315, czyli trzeci w kolejności od najjaśniejszych. Kolor opisywany jest jako Ivory.

Producent mówi, że linia  Make Up For Ever HD, to produkty o innowacyjnej formule, kreujące nową generację makijażu, który jest niewidzialny zarówno na zdjęciach jak i gołym okiem. Korektor HD zakrywa niedoskonałości i kreuje efekt ‚soft focus’ wokół oczu, zapewniając naturalny promienny wygląd. Aplikator wykonany z miękkiego silikonu pozwala na dokładną precyzję aplikacji. Dostępny w 14 odcieniach.
Po wstępnych testach jestem zachwycona. Świetny w aplikacji. Ani za rzadki ani za gęsty. Bardzo dobrze i równomiernie się rozprowadza. Nie osadza się w zmarszczkach. Super kryje. I co najważniejsze skóra wygląda świeżo przez cały dzień. Jak dla mnie bomba. Śmiem stwierdzić, że to jeden z najlepszych korektorów pod oczy jakie miałam okazję do tej pory używać 🙂
cena: €25